HİZMETLER

İthalat / İhracat

İthalat / İhracat Firmamız Türkiye’de üretilmeyen veya arzın talebi karşılamadığı malzemelerin yurt dışından ithalatını yapmaktadır. Ayrıca, komşu ülkelerden gelen talepleri Arc Demir olarak edindiğimiz dış ticaret tecrübesiyle hızlı bir şekilde ihracat yaparak karşılamaktayız.
Devamı

Kumlama & Shop Primer Boyama

Kumlama makinamız en son teknolojik gelişmeler takip edilerek tasarlanmış olup eni 2500 mm yüksekliği 1100 mm 8 tribünlü olarak SA-2.5 kalitesinde kumlama yaparak ürünlerin imalat öncesi yüzeyde oluşmuş olan korozyon yağ ve boya gibi atıkların yüzeyden arındırlmasını sağlar. Müşterilerimizin talebine göre uzman ekibimiz tarafından shop primer boya uygulamaları yapılmaktadır.
Devamı

Rulo Açma

RULO SAC AÇICI Rulo Sac Açıcı sisteminde bir kol yardımı ile bu makinayı kullanan kişi tarafından çevrilmesi ile açılıp kapanması sağlanır. Rulo Açıcıda bulunan tamburun duruş ve kalkış zamanı ayarlanabilir. Ayrıca bir sensör yardımı ile belirli bir mesafeye göre duruş ve kalkış hareketi kontrolü sağlanabilir. İstendiği takdirde manual ve otomatik olarak her iki yöne dönüş özelliği mevcuttur. [...]
Devamı

CNC Plazma Kesimi

Plazma makinamız 3000*12000 ebadlarında olup 30 mm sac kalınlığına kadar CNC plazma kesim, 80 mm sac kalınlığına kadar CNC oksijen kesimi yapılabilmektedir.
Devamı

Sac Büküm / Kesim

Firmamızın makina parkurunda 20 mm kalınlığa kadar 8 mt çeşitli ölçülerde kesim yapabilen giyotin makaslar ile 15 mm kadar 6 mt boyunda, 40 mm kadar 3 mt boyunda sacları bükebilen lazer sabitlemesi ile huni bükümleri yapan CNC kontrollü 1000 ton basma güçlü hidrolik abkant pres bulunmaktadır.
Devamı
tr_TRTürkçe